Çengeldere Mah. Sır Sokak No:5 Çavuşbaşı Beykoz/İST. | info@esmenfidancilik.com | 0(532) 320 57 68

Bahçe Bakımı

Eşmen Fidancılık, sahip olduğu üretim tecrübesiyle, periyodik bahçe bakım hizmetleri kapsamında, bitki besleme ve gübreleme işlemleri ile her türlü tesiste bahçe bakımı ve bahçe dekorasyon çalışmalarını, konularında eğitim almış ve bitki kültürlerini iyi tanıyan personelleriyle, profesyonel olarak sunmaktadır.

Her yıl düzenli eğitimlerle mesleki bilgileri güncellenen çalışanlarımızla, çevre ve bahçe düzenlemeleri hizmetlerini, yeni nesil estetik özel ekipmanlarımızla ile etkili ve hızlı hizmet alımı prensibiyle gerçekleştiriyoruz. Gerek yaşam alanlarında, gerek işletmelere ait bahçe ve parkların düzenlemelerini, mevsimlerine özel temizleme ve peyzaj hizmetleri sunuyoruz. Bitkilerin ihtiyacına göre budama ve gübreleme işlemleri de yapılmaktadır.

Sahip olduğunuz bahçeler için, ağaç bakımları, peyzaj düzenleme, biçme, budama, çiçek dikimi, çiçek bakımı, zararlı ot temizliği, aşılama, sulama, toprak havalandırma, tohum ekme, böcek kontrolü, gübreleme ve sürekli bahçıvan teminine kadar tüm hizmetleri vermekteyiz.

back