Yavuz Selim Mahallesi Dutdere Caddesi No:72/1 Çavuşbaşı Beykoz/İST. | info@esmenfidancilik.com | 0(532) 320 57 68

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetlerinde Uzmanız.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetlerinde Uzmanız.

Bahçe Bakımı ve Peyzaj Hizmetlerinde Uzmanız.

Günümüzde şehirleşmenin artması ile her yer beton yapılarla çevrili bir hale geldi. Böyle olunca da biraz nefes almak ve rahatlamak için park ve bahçeler tercih ediliyor. Özellikle apartmanların, evlerin ve parkların bahçeleri bu anlamda hayat kurtarıyor. Sizler de yaşam alanlarınızın bahçelerine gereken önemi vererek düzenleyebilir, kendinize nefes alacak bir ortam oluşturabilirsiniz. Eşmen fidancılık olarak bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri konusunda tecrübemiz ile bahçelerinizin düzenli ve sürekli olarak bakımını yapmak için daima hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri konusunda tecrübemiz ile periyodik bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri vermekteyiz. Hizmet almak için bizimle irtibata geçmeniz ardından, yerinde keşif yaparak peyzaj ihtiyaçlarınızı tespit ederiz. Kaliteli hizmet anlayışımız gereği bahçe bakımı hizmetimiz kapsamında her türlü tesis için bitki besleme ve bahçe dekorasyon çalışmalarını, bitki kültürleri konusunda eğitimli personelimiz ile birlikte yürütmekteyiz.

İşinde Uzman Personel

Sektörünün aranan bir firması olarak, birlikte çalıştığımız personelimizin mesleki bilgilerinin güncellenmesi için her yıl düzenli olarak eğitim almalarını sağlarız. Bu sayede yeni nesil, özel ekipmanları kullanabilmelerini ve böylece hızlı hizmet alımını sağlarız.

Bahçe bakımı ve peyzaj konusunda uzman personelimiz, gerek yaşam alanları gerekse işletmelerin bahçe ve parklarının düzenlemesi ve temizlenmesini mevsime uygun olarak yapmaktadır. Bunun yanında bitkilerin budama ve gübreleme işlemlerini de en doğru şekilde gerçekleştirmektedirler.

Görsel Tasarım Tecrübesi

Eşmen Fidancılık olarak, uzun yıllara dayanan görsel tasarım tecrübemizle hizmet vermekteyiz. Bu tecrübemiz doğrultusunda parklar, oteller, bireysel konutlar, hastane, okul ve spor kompleksleri gibi alanlarda kreatif peyzaj tasarım ve uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri için kullandığımız tüm bitkileri, ağaçları ve çiçekleri kendi tesislerimizde özenle yetiştirmekteyiz. Tasarım aşamasında müşterilerimiz ile birebir görüşür, görsel tasarım tecrübemiz ve kendi yetiştirdiğimiz bitkilerimiz ile onların hayallerini yaşatacak mekânlar oluştururuz.

Siz de hayallerinizi yansıtıp yaşatacak mekânlar oluşturmak istiyorsanız, bahçe bakımı ve peyzaj hizmetleri konusunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Yılların tecrübesi ve işinde uzman personelimiz ile her daim sizlere hizmet vermek için hazırız.

back