Yavuz Selim Mahallesi Dutdere Caddesi No:72/1 Çavuşbaşı Beykoz/İST. | info@esmenfidancilik.com | 0(532) 320 57 68

Fidan Çeşitlerinde Toptan Satışlara Başladık

Fidan Çeşitlerinde Toptan Satışlara Başladık

Fidan Çeşitlerinde Toptan Satışlara Başladık

Özellikle meyvecilik tarımı, uzun zaman almaktadır. Bu iş kolunun temelini ise fidan oluşturmaktadır. Bu nedenle iyi meyve yetiştirmek isteniyorsa, iyi fidanların kullanılması gerekmektedir. Sertifikalı fidan satışı ve sertifikalı fidanların satın alınması oldukça önemlidir. Bu, modern ve karlı yetiştiriciliğin temelidir denilebilir. Eşmen Fidancılık olarak, kendi tesislerimizde, tecrübemiz ve son teknolojiyi kullanarak üretimini yaptığımız fidanların toptan satışına başladık.

Yeni Nesil Teknolojiler ile Beklentileri Karşılayan Fidan Yetiştiriciliği

Eşmen fidancılık, sektörde uzun yıllara dayanan fidan yetiştiriciliği tecrübesi ve her geçen gün daha da büyüttüğü tesislerinde kaliteli ve garantili fidanlar üretmektedir. Ülkemizin pek çok kültür bitkisinin gen merkezi olması, iklim özellikleri ve toprak yapısının uygun olması birçok meyve türünün yetişmesine olanak tanımaktadır. Bu anlamda firmamız, kendi tesislerinde; sık dikim, bodur anaç kullanımı, yeni sulama ve gübreleme yöntemlerini kullanarak, hem iç hem dış pazarın tercih ettiği fidan türlerinin yetiştiriciliğini yapmaktadır. Bu anlamda fidan çeşitlerinde toptan satışlara başlayan firmamız; her geçen gün tesislerini büyütmekte, üretim kapasitesini arttırmaktadır.

Fidan satın alırken kökleri açıkta kalmış ve kazık kökleri yaralanmış olan fidanlardan uzak durulmalıdır. Bunun yanında fidanların saçak köklerinin iyi gelişmiş olmasına da ayrıca dikkat edilmelidir. Yine aşırı ince ya da aşırı kalın gövdeye sahip fidanların toprakta tutunması güç olacağı için, bu tür fidanların satın alımından uzak durulmalıdır. Ayrıca satın alınacak fidanın aşılı olmasına özen gösterilmelidir. Yine alacağınız fidanın kökünde ur, kabuklu bit ya da benzeri bir hastalık varsa kesinlikle satın almamalısınız. Eğer bunlara dikkat etmezseniz, satın aldığınız fidandan beklediğiniz verimi almanız mümkün değildir.

Eşmen Fidancılık olarak, sahip olduğumuz üretim tesislerinde aşılı, sağlıklı ve kaliteli fidan satışı yapmaktayız. Son dönemde toptan satışına başladığımız fidanların uzun ömürlü ve sağlıklı olması için en son teknolojiyi ve uzun yıllar boyunca edindiğimiz tecrübeyi kullanmaktayız. Fidan yetiştiriciliğinde sahip olduğumuz uzmanlığımız ile iç ve dış pazarın fidan ihtiyaçlarını karşılamakta, ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız. Siz de toptan fidan satışı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

back