Çengeldere Mah. Sır Sokak No:5 Çavuşbaşı Beykoz/İST. | info@esmenfidancilik.com | 0(532) 320 57 68

Firma Profili

1998 yılında Sakarya’nın Pamukova İlçesinde Nazmi Eşmen tarafından kurulan firmamız faaliyetlerine ‘’Eşmen Fidancılık’’ ünvanlıyla devam etmektedir.

Nazmi Eşmen, Pamukova’nın Özbek Köyü’nde fidan yetiştiriciliğini başlatarak, köyün kalkınmasında önemli katkılar sağlamıştır. Şu an Cihadiye ve Hayrettin köylerinde yapraklı, ibreli ve çalı cinsi fidan üretimi yapılmaktadır.

Sakarya ilinin Pamukova ilçesinde bulunan üretim tesisimiz ve Sapanca İlçesinde bulunan SAKARYABİR (Sakarya Süs Bitkileri Yetiştiriciliği) bünyesinde 100’den fazla üreticinin de yer aldığı 365 gün açık olan fuarda, ürünlerimizin tanıtımını yaparak, fidancılık sektörü içerisinde ekolojik koşullara uygun, müşterilerine kaliteli hizmet anlayışı sunan yenilikçi firma kimliğine sahiptir.

Firmamız, ‘’Eşmen Fidancılık’’ adıyla üretimlerine ve satışlarına Pamukova’nın Cihadiye Köyü’nde modern teknolojiye sahip ekipmanlar ve uzun yıllar yetiştiricilik bilgi ve birikime sahip ekipleriyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Her geçen yıl, üretim tesislerindeki yeniliklerle, geniş ürün yelpazesi oluşturarak Türkiye genelinde müşterilerine kaliteli ve nitelikli ürün sunan firmamız, kamu kurumları ve özel işletmelerin çözüm noktası olmaya devam etmektedir.  

back