Yavuz Selim Mahallesi Dutdere Caddesi No:72/1 Çavuşbaşı Beykoz/İST. | info@esmenfidancilik.com | 0(532) 320 57 68

İstanbul Peyzaj Firmaları

İstanbul Peyzaj Firmaları

İstanbul Peyzaj Firmaları

Peyzaj çalışmaları; bitkilerin ya da kültürel unsurların, estetik ve fonksiyonel bir şekilde bir araya getirilmesi ile yapılan çalışmalardır. Sadece bitkileri düzenlemekten ibaret olmayan bu çalışmalar, aynı zamanda bitkilerin devamlılığı, sulama, görsel ve fonksiyonel özelliklerini devam ettirebilmesi gibi süreçleri de kapsamaktadır. Bunun yanında peyzaj çalışmaları dâhilinde; aydınlatma ve zemin düzenleme gibi hizmetler de yer almaktadır. İstanbul peyzaj firmaları arasında yer alan Eşmen Fidancılık, sektörde edindiği tecrübe sayesinde peyzaj çalışmaları konusunda bilinen ve tercih edilen bir firma olmayı başarmıştır.

İstanbul Peyzaj Hizmetleri

Peyzaj çalışmaları, uzmanlık gerektiren hizmetler arasında yer almaktadır. Bu nedenle peyzaj konusunda deneyimli, referans sahibi firmalar tarafından gerçekleştirilmelidir. İstanbul peyzaj firmaları arasında yer alan Eşmen Fidancılık, sektörde uzun yıllar boyunca verdiği hizmetler ve tecrübesi ile beklentileri karşılayan peyzaj çalışmaları gerçekleştirmektedir.

Peyzaj çalışmaları konusunda tecrübesiz firmalar tarafından verilen hizmet sonucunda meydana gelen hatalar ilk başlarda fark edilemeyebilir. Yapılan hatalar genellikle uzun yıllar sonrasında fark edilse de, yatırımcıları hem maddi hem de manevi açıdan zarara uğratabilmektedir. Bunun için peyzaj çalışması yaptırılacak olan firmanın referansları incelenmeli ve işinde uzman bir firma olduğundan emin olunmalıdır.

Bahçeler için gerçekleştirilen peyzaj çalışmalarında estetik oldukça önemlidir. Ancak bu, önemsenmesi gereken tek nokta değildir. Çünkü peyzaj hizmetleri çok daha komplike işlemlerdir. Bu nedenle bahçenin estetik görünümünün yanında; çalışmanın fonksiyonelliği, bitkilerin toprak ve iklim istekleri ile yapının bitki ile olan uyumu da oldukça önemlidir. Yine bahçe peyzajına başlanmadan önce bahçenin krokisi çıkarılarak yapılacak çalışma planlanırsa, bahçenin düzenlenmesi çok daha doğru şekilde gerçekleştirilecektir.

İstanbul peyzaj firmaları arasında bilinen ve tercih edilen bir firma olan Eşmen Fidancılık olarak, peyzaj hizmetlerimiz sırasında kullandığımız tüm çiçek, bitki ve ağaçlar, kendi tesislerimizde üretmekteyiz. Uzun yıllara dayanan görsel tasarım tecrübemiz ve müşteri memnuniyeti hizmet anlayışımız ile beklenti ve talepleri karşılayacak peyzaj hizmetleri sunmaktayız. Siz de İstanbul ve çevresinde bahçeniz için peyzaj çalışması yaptıracak bir firma arıyorsanız, bizimle irtibata geçebilir; hem güvenilir hem de beklenti ve isteklerinize uygun bir peyzaj hizmeti alabilirsiniz.

back